Mama bărbatului ucis la Nistru, dispusă să meargă la CEDO

Alte stiri
Similare
Mai multe din această categorie
Postat la 3pm - November 30, 2013
Rating: 3.1 (116 Voturi)
Nemulțumită de ritmul și calitatea desfășurării anchetei pe cazul omorului lui Vitalie Covali, ucis în august 2013 la Nistru, mama acestuia intenționează să solicite ajutorul CEDO.

Comentarii 

 
+1 #100 Abc 12-01-2014 23:38
Eu zic ca nici 5 ani nu o sa eie nici zgorila nisi balamutik.
Citat
 
 
+5 #99 IIIIIIIIIIIIIIIIIIII 03-01-2014 06:06
Da ce deamu asta a sa fie urmatoarea marturie a unor din voi? ca a fost o bataie, intre .... ..... ..... si Vitalie, si din pacate fara asa scop final, sa terminat cu un OMOCIDIU. ce deamu de la 20 de ani or de la sententa pe veata a sa le dati ca si la toti 3/4/5 ANI
Citat
 
 
0 #98 korida 01-01-2014 17:05
Varucika nu te mai lauda atita cu feciorii tai,ca buna podoaba esti si tu,nu te sustine nimeni in afara de slugile tale care iti sterg fundul ca tu esti kukoana mare
Citat
 
 
0 #97 korida 01-01-2014 17:03
dumnezeu sa ajute aceasta mama indurerata,sa scoata dreptatea,domnu l sa-i dee rabdare si sa fie sustinuta,la asa indivizi ca Balanici Pozdirca si mai sint nu numai ei acolo au mai fost,sa intilnesca in kalea lor tot ce au facut rau pentru oameni,sa vada ce inseamna aceasta sa simta pe pielea lor,kit despre parintii lor kiar nu mii jale delokkum sint ei asa si kopii lor,dar kredem ka dumnezeu e mare si va fi dreptate,kred ca Varucika are de unde duce kolete,ca se crede in poliklinika Dumnezeu,dar nui kiar asa Varucika,asa ca cred ca va venit si voua finisul,nui departe si a lui Palii si Pozdirca
Citat
 
 
+1 #96 o parere obiectiva 26-12-2013 20:44
E tragic ce s-a intimplat,dar ce s-a intimplat sper ca pe mai multi a sa-i puna pe ginduri la ce duc betiile, ca eu cred ca nu o mai vrut nime ca sa moara cineva,da iaka la ce duc uneori bataile la cap bat, ca nu o mai avut vitali o bere jumate in singe ca si sigur ceilalti prezenti acolo...pacat de copiii ramasi fara tata,doi a lu vitali si doi a lui octavian...da cita murdarie in tot ce am citit mai

jos,eu ma mir este si adevar poate,dar si multe-s inflorite...si la urma urmei inca nu sa dovedit cine-i vinovat,asa ca nu alergati inaintea trenului,cit nu ar fi de rau omul asta inca nu inseamna ca el e vinovat toate relele...
Citat
 
 
+6 #95 Toteu 25-12-2013 01:53
Ce Mirza? Ii sifli lu Erhan? Aveti toti frica de Balanici si Pozdirca.. O sa dae si de data asta parale ?????? Chiar o sal scoata pe ucigasul de Balanici?
Citat
 
 
+14 #94 tare 23-12-2013 22:16
Citez pe Colega de serviciu:
M-a întreb, oare nu va temeți de Dumnezeu sa scriti atâtea cuvinte murdare despre aceasta doamna. Chear atita lume de rea se afla pe pămînt? Vreau sa știu si eu cum puteți sa scrieti ca creste iarba,unde ați văzut ,care a cumpărat si a consumat de la ea . Sunteți niște oameni prosti ea nici nu vrea sa știe ce scrie aici, nici nu o intereseaza, dar din respect pentru aceasta familie am decis sa scriu sa opresc gura lumii proasta si vreau sa va spun cei care o sa mai scrie sunteți niște handicapati fără leac. ea copilul l-a crescut si educat asa cum fiecare mama își creste copilul ,iar vouă celor care scriu sa dea Dumnezeu sa ajungeti in locul ei Dumnezeu e sus si o sa va pedepsească . Noi o susținem si o sa ne rasculam dacă v-a învinge nedreptatea care este ordonata de sus. Ea copilul o să-l salveze stati fără grija.
Doamna Vera,prin raspunsurile pe care le postati,prezent induva,ba vecina,ba colega,indirect recunoasteti ca lumea are dreptate.Si nu doriti la nimeni sa ajunga ca dumneavoastra,p entru ca fiecare are ce merita.Un lucru cred-ca o sal salvati,pentru ca la noi multe se fac cu bani iar CRISA pe care o aveti la procuratura,si cei care va CRISUESC AFACEREA CU BURUENE o va va ajute ca sasi rasplateasca banii.Un raion intreg stie cum dati grupe si intreg SESTACIUL stie pe care teren faceti agricultura.Asa ca pune nasul la loc,adica in f :-* :-* :-* nd si nu te mai apara,caci mine,poimine vei fi gabjita la frontiera cu Transnistria,si iti vor confisca si marfa si masina si nu te va scoate nici feciorul procuror,nici soferul-curier P..... Alexandru.Sezi si taci mai bine!
Citat
 
 
+15 #93 eu...hmmm... 23-12-2013 19:26
oooo..era shi timpul sa-l inchida acest "Domn" Balanici.sa vedem acum ce va spune....dar dupa cele intimplate si mai alec ca aceasta familie a deschis atitea usi....nu cred ca va scapa usor de data asta....curaj Octavian e abia inceputul....la racoare iarba nu creste :zzz
Citat
 
 
-10 #92 Colega de serviciu 23-12-2013 19:01
M-a întreb, oare nu va temeți de Dumnezeu sa scriti atâtea cuvinte murdare despre aceasta doamna. Chear atita lume de rea se afla pe pămînt? Vreau sa știu si eu cum puteți sa scrieti ca creste iarba,unde ați văzut ,care a cumpărat si a consumat de la ea . Sunteți niște oameni prosti ea nici nu vrea sa știe ce scrie aici, nici nu o intereseaza, dar din respect pentru aceasta familie am decis sa scriu sa opresc gura lumii proasta si vreau sa va spun cei care o sa mai scrie sunteți niște handicapati fără leac. ea copilul l-a crescut si educat asa cum fiecare mama își creste copilul ,iar vouă celor care scriu sa dea Dumnezeu sa ajungeti in locul ei Dumnezeu e sus si o sa va pedepsească . Noi o susținem si o sa ne rasculam dacă v-a învinge nedreptatea care este ordonata de sus. Ea copilul o să-l salveze stati fără grija.
Citat
 
 
+12 #91 oooknb 23-12-2013 13:49
Citez pe ABC:
oameni buni. Trrrrrrrrrrrrrr cu ce e vinovata mama lui Octavian ca el o crescut un dobitok? Barbatsu fics asa o batuto toata viata cum o bate octavian pe femeisa acum. nu lo invatat mama sal ucida pe Vitali> cum si pe ceilanti. ca o mama crede ca baetu ei e cel mai bun. referitor la grupe< recunosc ca falsifica pentru bani grupa dar nu fiti eroi aici. va temeti ca veti ramine fara grupe si nu aveti curaj sa dati declaratii oficial. daca ati fi protejati de stat si de ministeru sanatatii asai ca ati face declaratii!!!!! !!!!! Cind o sal inchida pe octavian atunci o sa inciapa sa dishida lumea. tot c...tul o sa easa! si mai prospecior si din cele vechi/ e ii mama si pentru ea feciorul ei e cel mai bun ca pentru orce mama constienta. nu o sustin dar dar sper ca il apara din instinctul de mama dar nul acopera constiet/

LUME,stiti de ce o socot toti de rea pe mama lui?pentru ca in toate prostiile pe care lea facut Octavian ea la sustinut la aparat,la scos din judecati.EA E VINOVATA CA LA EDUCAT PRIN EXEMPLUL PROPRIU DE A CRESTE IARBA! DE A LUA MITA! DE A FUGI DE LA RESPONSABILITAT E!
Citat
 
RSS